صفحه اصلی / خدمات سرور

خدمات سرور

با خدمات متنوع ماهان هاست همه نیازهای آنلاین شما برطرف می شود. نوع خدمت مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اگر در انتخاب سرویس نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و پیشنهاد مناسبترین سرویس به شما هستند.

سرور مجازی ایران

این سرویس در داخل ایران میزبانی می شود و به همین جهت سرعت دسترسی بالایی را برای کاربران داخل کشور فراهم می کند. سرور مجازی ایران گزینه مناسبی برای وب سایتهای شرکتی، آموزشی، دولتی و سازمانی و هر وب سایتی که اغلب کاربرانش در داخل ایران هستند می باشد.

سرور مجازی اروپا

این سرویس بهترین انتخاب برای وب سایتهایی است که کاربران خارجی دارند. علاوه بر آن در سری سرورهای مجازی ویندوز امکان نصب ریموت دسکتاپ با سرعت مناسب وجود دارد که این امکان را به شما می دهد. سرور مجازی اروپا به دلیل برخورداری از پهنای باند بالا، می تواند گزینه مناسبی برای وب سایتهای دانلود نیز باشد.

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران با سخت افزار قدرتمند، به روز و متنوع. دارای چند لینک ارتباطی جهت بهبود و افزایش پایداری شبکه تا حد بسیار زیاد. در این سری از سرورها امکان نصب مجازی ساز با درخواست کاربر وجود دارد.

سرور اختصاصی اروپا

سرور اختصاصی اروپا با جدیدترین سخت افزارها با پورت اختصاصی، پهنای باند بسیار بالا و هاردهای SSD. در این سری از سرورها امکان نصب مجازی ساز با درخواست کاربر وجود دارد.