صفحه اصلی / میزبانی وب

میزبانی وب

با خدمات متنوع ماهان هاست همه نیازهای آنلاین شما برطرف می شود. نوع خدمت مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اگر در انتخاب سرویس نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و پیشنهاد مناسبترین سرویس به شما هستند.

هاست لینوکس آلمان

در این سری از سرویس های میزبانی وب، امکانات متعددی از جمله کنترل پنل سی پنل، نصب کننده خودکار انواع سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و ... ، ابزارهای سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، SSL رایگان و پهنای باند نامحدود ارائه می شود. هاست لینوکس معمولی آلمان مناسب برای وب سایتهای تازه تاسیس با مصرف منابع کم می باشد بنابراین برای شروع می توانید از این سرویس استفاده نمایید.

هاست لینوکس حرفه ای

بسته های هاست لینوکس حرفه ای علاوه بر دارا بودن تمامی ابزارها و امکانات هاست لینوکس معمولی آلمان نظیر نصب کننده خودکار انواع سیستم های مدیریت محتوا، ابزار بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجور، SSL رایگان، پهنای باند نامحدود و دامنه رایگان، از 2 برابر منابع سخت افزاری بیشتر نسبت به هاست لینوکس معمولی برخوردار می باشند.

هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ایران به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین، راه کاری مناسب برای وب سایتهای شرکتی، مدارس، موسسات آموزشی و کاربرانی که تمایل دارند سایتشان در داخل کشور میزبانی شود می باشند. سرعت دسترسی بیشتر به وب سایت از مزیتهای این نوع هاست می باشد.

هاست پربازدید

در این سرویس منابع سخت افزاری بسیار بیشتری نسبت به سرویس های میزبانی وب معمولی به وب سایت ها تعلق می گیرد تا بتوانند ضمن انجام پردازشهای سنگین تر، کاربران بیشتری را در آنِ واحد سرویس دهی کنند. در بسته های هاست لینوکس پربازدید، هر یک از بسته ها دارای منابع سخت افزاری متفاوتی نسبت به سایر بسته ها می باشد و با افزایش حجم بسته، منابع سخت افزاری آن نیز افزایش می یابد.

هاست ویندوز

چنانچه از اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوای تحت ویندوز که با زبان های ویندوزی نظیر NET. و ASP نوشته شده اند نظیر DotNetNuke استفاده می کنید هاست ویندوز گزینه مناسبی برای شما است.

نمایندگی هاست لینوکس

سرویس های نمایندگی هاست لینوکس بدون محدودیت در تعداد وب سایت با امکان Overselling و به همراه پهنای باند نامحدود، کنترل پنل WHM و با پشتیبانی 24 ساعته انتخاب بسیار مناسبی برای وب مسترهایی هستند که می خواهند تجارت هاستینگ خودشان را راه اندازی کنند.