راهنمای پرداخت آنلاین

با پیشرفت روز افزون فناوری در ابعاد مختلف، و نیز تجارت الکترونیک به عنوان یکی از روشهای نوین تجارت، دیگر نیازی به ایستادن در صف های طویل بانک و یا پیمودن مسافتی طولانی برای انجام خرید نیست. شما فقط با در اختیار داشتن یک کارت بانکی متصل به حساب خود، می توانید پرداخت ها و خریدهای خود را به صورت کاملا آنلاین و اینترنتی و در کمترین زمان ممکن، از منزل و یا محل کار خود انجام دهید.
برای شروع شما نیاز دارید تا در یکی از بانک های عضو شبکه شتاب (نظیر بانک های ملی، صادرات، ملت، تجارت، سامان، پارسیان، پاسارگاد، اقتصاد نوین و...) حساب باز کنید و پس از دریافت کارت، با مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز (ATM) بانک صادر کننده ی کارت، وارد بخش عملیات رمز شده و "رمز دوم" (جهت خرید اینترنتی) برای خود تعریف نمایید. با استفاده از این رمز، شماره کارت، شماره CVV (یک کد 3 یا 4 رقمی که پشت یا روی کارت درج شده است) و نیز تاریخ انقضای کارت می توانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایتهای طرف قرارداد با یکی از بانک های عضو شبکه شتاب، اقدام به خرید نمایید.
با توجه به اینکه ماهان هاست طرف قرارداد رسمی با بانک پارسیان می باشد، لذا شما میتوانید به راحتی و در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را ثبت، هزینه آن را پرداخت و به صورت آنی و کاملا اتوماتیک سرویس خود را بلافاصله پس از پرداخت، تحویل بگیرید.
در صورتیکه با نحوه پرداخت آنلاین آشنایی کافی ندارید مراحل زیر را برای ثبت سفارش در ماهان هاست، انجام دهید:
1. ابتدا یکی از محصولات ارائه شده در سایت ماهان هاست را انتخاب نموده و روی دکمه "سفارش آنلاین" کلیک کنید.
2. پس از طی مراحل و تکمیل سفارش، نوبت به ثبت نام و پرداخت میرسد. چنانچه قبلا در سیستم کاربری ماهان هاست ثبت نام نموده اید کافی است روی لینک "جهت ورود کلیک کنید" (مطابق شکل زیر) کلیک کرده و آدرس ایمیل و کلمه عبور خود را وارد نمایید.
در صورتیکه هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید، اطلاعات خود را به طور دقیق درون فرم ها وارد کرده سپس گزینه "پرداخت آنلاین به وسیله کارت های عضو شتاب" را فعال کنید. پس از خواند قوانین سایت، مربع آن را تیک بزنید و بر روی دکمه "تکمیل سفارش" کلیک نمایید.
توجه: اطلاعات را حتما به صورت کامل و دقیق وارد کنید. چنانچه اطلاعات شما نادرست باشد، مسئولیت عواقب ناشی از آن به عهده شما خواهد بود.
3. در این مرحله سفارش شما در سیستم به ثبت رسیده است و برای فعال شدن آن کافی است صورتحساب آن را پرداخت کنید. بر روی دکمه "همینک پرداخت کنید" کلیک کنید.پس از لحظاتی به سایت بانک پارسیان منتقل خواهید شد. در صفحه باز شده، شما باید مشخصات کارت و رمز دوم خود را (که در دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت ساخته اید) در فرم های مربوطه وارد نمایید.فرم "شماره کارت" : شماره کارت خود را وارد کنید (عدد 16 رقمی روی کارت)
رمز اینترنتی کارت (رمز دوم) : رمز دوم کارت، که در دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت ساخته اید را وارد نمایید.
CVV2 : شماره 3 یا 4 رقمی که در پشت یا روی کارت درج شده است را وارد کنید.
تاریخ انقضاء کارت : تاریخ انقضاء کارت خود را که بر روی کارت درج شده است وارد کنید.
توصیه می شود برای افزایش امنیت پرداخت از صفحه کلیدهای مجازی که در مقابل فرم ها وجود دارد برای وارد کردن رمز اینترنتی و CVV2 استفاده نمایید.پس از پر کردن فرم و اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در فرم ها، حروف و اعداد موجود در تصویر را عینا وارد نمایید (در هنگام وارد کردن این کدها، حتما دکمه "Caps Lock" را بر روی صفحه کلید خود فعال کنید).
اکنون بر روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید. در صورتیکه اطلاعات وارد شده صحیح باشند پس از لحظاتی به طور خودکار به سایت ماهان هاست منتقل خواهید شد و پیام تایید پرداخت صورتحساب را مشاهده خواهید کرد.
پس از چند ثانیه ایمیل خود را چک کنید. یک ایمیل حاوی اطلاعات سرویس شما، به نشانی ایمیل شما ارسال شده است.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

فعالسازی دامنه بر روی یک IP خاص بدون ست کردن DNS

گاهی نیاز داریم بدون ست کردن DNS، سایت را بر روی یک آی پی خاص بالا بیاوریم. این کار معمولا در...

ساختن Name Server اختصاصی

  برای ساخت DNS ابتدا وارد حساب دامنه ی خود در دایرکتی شده و بر روی نام دامنه ای که میخواهید DNS...